Архіви категорії: Новини

  • Надання консультації та запис на вакцинацію від COVID-19 098 899 2349 – дзвонити з 9:00 по 13:00 (понеділок – п’ятниця)

День міста Овруч, фестиваль “Поліська пані Картопелька”

Цьогоріч , 19 вересня 2021 року Овруч відзначив своє 1075-річчя, в зв’язку з цим проводився фестиваль “Пані картопелька” в якому приймали участь працівники КНП “Овруцький ЦПМСД”

Читати Далі →

21 червня – День медичного працівника

Читати Далі →

Інформація у зв’язку з заходами по запобіганню поширенню коронавірусу COVID-19

Шановні пацієнти!

   В зв’язку з введенням на території України карантинних заходів з метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19, рекомендуємо Вам обмежити відвідування лікувальних закладів первинного рівня. Всі консультації від сімейного лікаря, виписку рецептів по програмі «Доступні ліки» можна виконати в телефонному режимі з вашим сімейним лікарем.

ЗАХОДИТИ В ЛІКУВАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ТІЛЬКИ У МАСЦІ!!!

«Ми закликаємо і просимо всіх звертатися у телефонному режимі до сімейного лікаря чи лікаря поліклініки, але наше населення приходить в медичні заклади, в приймальне відділення, на прийом у поліклініку. Не потрібно цього робити, тому що ви наражаєте на небезпеку і медичних працівників, і тих людей, які прийшли за допомогою по інших напрямках

При виявленні невідкладного стану: висока температура 38 Со , сухий кашель, затруднене дихання – викликайте швидку допомогу

Увага! Номери телефонів “гарячої лінії”  Саll-центру

м. Овруч – 068 904 5380  (цілодобово 24/7) – є Viber і WhatsApp

с. Словечно – 068 904 6105 (цілодобово 24/7) – є Viber і WhatsApp

 

 

НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ ЛІКАРІВ

КНП « Овруцький Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дзвонити сімейному лікарю з 8:00 до 20:00. Читати Далі →

Стан використання коштів КНП “Овруцький ЦПМСД” на проведення ремонтних робіт, придбання апаратури і ліків за 2017 – 2019 роки

Стан використання коштів КНП “Овруцький ЦПМСД” на проведення ремонтних робіт, придбання апаратури і ліків за 2017 – 2019 роки Читати Далі →

Медична реформа первинної медицини продовжується

Для Овруцького центру первинної медицини у поточному, 2020 році,  було придбано два автомобілі Renault Duster, за рахунок коштів Держбюджету, які були вручені головою Житомирської обласної державної адміністрації – Бунечком Віталієм Івановичем та  головою обласної ради – Ширмою Володимиром Васильовичем.

Читати Далі →

Запровадження ініціативи “Групи рівних” як елементу БПР, у Житомирськійй області

Україно-швейцарський проект «Розвиток медичної освіти» висловлює Вам свою повагу й повідомляє про наступне. Проект надає підтримку Міністерству охорони здоров’я України в розбудові сучасної й ефективної системи безперервного професійного розвитку (далі БПР) лікарів, а також медичних сестер/братів. В рамках цієї діяльності розпочалося запровадження нового для України методу БПР – зустрічі груп рівних.

Читати Далі →

Пакети медичних послуг: зміст та підхід до контрактування закладів охорони здоров’я (07.02.2020) НСЗУ

Читати Далі →

Укладено декларацій лікарями КНП “Овруцький ЦПМСД” на 13.02.2020р.

Укладено декларацій лікарями КНП “Овруцький ЦПМСД” на 13.02.2020р.

Читати Далі →

Повідомляємо про постанову КМУ від 27.03.2019р. №309

Адміністрація КНП “Овруцький ЦПМСД” доводить до відома інформацію про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями (КМУ від 27.03.2019 №309) . В зв’язку з цим необхідно звернутися до Управління праці та соціального захисту населення  Овруцької районної державної адміністрації по 01.03.2020 р.

 

 

Поповнення в колективі лікарів в АЗПСМ №1 м. Овруч

Поповнення в колективі лікарів в АЗПСМ №1 м. Овруч

     З 6.02.2020 року в КНП «Овруцький ЦПМСД» почала працювати досвідчений лікар – педіатр Сальміярова Наталія Олександрівна. Має вищу кваліфікаційну категорію з педіатрії.

Лікарська діяльність Наталії Олександрівни розпочалася з 2000 р після закінчення Одеського національного університету. Після закінчення інтернатури у 2000р. працювала завідуючою лікарської амбулаторії села Шоломки. Після чого у 2002 році переведена на посаду завідуючої дитячим відділенням Овруцької ЦРЛ . 2010р. перейшла на посаду дільничного педіатра залізничної амбулаторії «станції Овруч». 2015 р. після закриття амбулаторії працювала лікарем педіатром дитячого відділення Овруцької ЦРЛ. 2018р. переведена на посаду завідуючої дитячим Овруцької  ЦРЛ.

 

Батьки дітей від 0 до 18 років можуть заключити декларацію з Наталією Олександрівною в АЗПСМ №1 м. Овруч, кабінет №9 (1 поверх)