різноманітний, цікавий і не цікавий web

Місяць: Лютий 2020 (page 1 of 22)

Політичний сітком

Страсти
ПОЛИТИЧЕСКИЙ СИТКОМ

Все-таки чем хорош украинский президент, так это своей способностью удивлять. Вот кажется, что все уже – дно! Марианская впадина. Дальше жизни нет и быть не может. Но тут – тук-тук-тук.
Откуда-то снизу раздается мелкое радостное постукивание и развязный хрипатый баритончик из нижнего днища нижнего ада начинает: Дорогі українці. Каждый вечер вечер наступает вдруг. Если делать нечего тебе, мой друг, если ты от жизни от своей устал – может быть, заглянешь в наш вечерний квартал?

И таки приходится заглядывать. Выбрали ведь. Или из страны уезжай – или заглядывай. Поднимаешь крышку ноутбука, заходишь на новостной сайт – а там целая вселенная слабоумия. Нынешняя неделя исключением не стала. Наоборот, это был золотой период президента, когда он в полной мере смог проявить государственный ум, решительность и отвагу. В общем, что происходило с Зеленским с понедельника по субботу, описывает одна из телеграмм Остапа Бендера подпольному миллионеру Корейко. Графиня изменившимся лицом бежит пруду.

На этой неделе произошло главное событие в жизни Зеленского. Мышь покинула родившую ее гору и, пища от страха, побежала к другой горе. Зеленский ушел в дрейф от Коломойского к его принципиальному, даже скорее концептуальному оппоненту – Ахметову. Переход ознаменовался традиционным стыдным балаганом, уже, похоже, ставшим фирменным стилем президента. Коломойский блокировал своими титушками «Центрэнерго» и машинами вывозил документы из офиса крупнейшей государственной теплогенерации, о которой правительство после более чем полугодичного 2-миллиардного грабежа Коломойским все-таки вспомнило. А также не менее сюрреалистичными личными предложениями Зеленского ДТЭК приватизировать «Центрэнерго» в комплекте с убыточными государственными шахтами.

Read more

Ти бач, яка моторна..

Ага, моторна нервомотка:)
Коли пільги нараховувало ОСББ і вже при зе почалася затримка фінансування, чомусь вона заявляла – ничего не знаю – вы мне должны!
І ніякі затримки її не хвилювали. Тепер нехай самі довбуться з відділом пільг😀

Ну подивимся, програмісти з Єгорки трохи ржуть поки шо)

Volodymyr Mylenko

А вообще все, скажу я вам, абсолютно логічно. Це я про трудоустройство екснардепів, які потрапили до Ради 8 на грєбнє волни.

От Гаврилюк. Людина прийшла і пішла. Бабла не напиздила. На машину хватило, ото і пішов таксувать. Нічого героїчного, просто людина на своєму місці. (А в Раді була не на своєму місці. А попала туди, бо ділбіїбам потрібні куміри.)

От Єгорка Соболєв. Пишуть, жи в програмісти записався чи шо. Ну і ок, значить, шось уміє в цьому житті робити. Чи принаймні хоче так думати. І заробляти як людина, а не як підорг.

От Нальйом і Бородата Женщина. Якщо шось і уміють робити в цьому житті – то це раком стоять перед одними і обсирати інших. (Хто скаже, що вони були непоганими журналістами – буде забанений тут же і навсігда.) А ще наглості у цих прохіндєїв дахуя – це якраз журналістічєський скілл. От і влізли без мила в якісь державні жопи, хоча самі по собі – нуль без палочки.

От вомбат отой. Він, я бачу, не то шоп умів чи хотів шось у житті робити – він навіть влізти кудись не може. (І логічно – бо кому і нашо ця чупакабра потрібна.) От і залишається тільки сидіть десь у сортірі і вичікувать случая, як щас, шо можна десь попідпездювать на черговому проплаченому псевдомайдані чи “блокуванні”.

От життя після Ради і показало – хто і шо ці люди. Яскраво показало. З усіх ракурсів.

Шкода, що пунктів всього 12- до громадянки мабуть прийшли санітари

Natalia Yashin

ЧТО ПРЕЗИДЕНТ ЗЕЛЕНСКИЙ УСПЕЛ СДЕЛАТЬ за 9 МЕСЯЦЕВ
Это любимый вопрос порохоботской братии. Вы уверены, господа порохоботы, что хотите услышать ответ? Тогда ловите.


1.Зеленский успел распутить мерзотную раду Парубия, разгромить порохоботов в пух и прах на новых выборах, запустить работу новой Рады в турборежиме, найти Разумкова и вырастить из него политического волкодава, разработать вменяемые законы и эти законы принять.
Read more

Супрун каже

Уляна Супрун

Що спільного між коронавірусом, Путіним і брудними руками? Почнемо з коронавірусу і брудних рук, а про Путіна згодом😏

Основною рекомендацією, аби запобігти поширенню збудників хвороб, в тому числі грипу чи коронавірусу, є ретельне, часте і правильне миття рук. Для багатьох людей нагадування про миття рук видається смішним чи навіть образливим. Мовляв, без порад і нагадувань всі знають як мити руки і коли потрібно це робити. Але часто це далеко від реальності.

Результати деяких досліджень та опитувань свідчать, що люди забувають мити руки, коли це необхідно. А якщо миють, то досить часто роблять це недостатньо ретельно, аби знищити небезпечні патогени, які можуть жити на брудних руках, та спричиняти хвороби.

http://bit.ly/2VwouFE
http://bit.ly/2Vxh1pI
http://bit.ly/2TqCVYS

❗Ще раз нагадуємо і наголошуємо, що мити руки потрібно усім. Пам’ятайте, що від якості миття залежить ваша безпека, а також людей навколо.

👉 Як правильно мити руки:

▪ Намочіть руки водою (теплою чи холодною)
▪ Нанесіть достатньо мила, щоб воно покривало всю поверхню рук
▪ Помасажуйте руки долоня до долоні
▪ Потріть правою долонею по поверхні лівою руки з переплетеними пальцями, потім зробіть навпаки
▪ Потріть руки долоня об долоню з переплетеними пальцями
▪ Зачепіть пальці і потріть їх
▪ Ретельно помийте великі пальці кожної руки
▪ Зверніть увагу на нігті — там накопичується багато бруду
▪ Потріть долоні пальцями в круговому напрямку (окремо праву та ліву)
▪ Ретельно змийте руки водою
▪ Візьміть рушник одноразового використання та витріть руки
▪ Опісля вимкніть кран рушником та викиньте його у смітник
▪ Найкраще, аби смітник знаходився в такому місці, щоб ви могли не чіпати ручку дверей, а скористатися рушником для того, щоб відкрити двері і потім викинути використаний рушник у сміття

Read more

Фото дня-2

Тепер це вже історичне фото. 6 років тому, коли русня захопила Крим, “Гетьман Сагайдачний” повертався з Середземного моря. Українці стежили, куди піде корабель – в Крим чи в Одесу. Під час проходження Дарданел екіпаж вишикувався на палубі літерами UA, показавши, що вірні присязі.

 

Тим часом в Туреччині

В Турції оголосили військовий стан та зняли контроль за переходом біженців. Ердогана провів засідання Ради безпеки… Чекаємо новин, мирно спустити все на тормозах Хуйлу не вдасться. Або повномасштабна війна, або капітуляція! І спостерігаємо за реакцією НАТО!


Reuters