різноманітний, цікавий і не цікавий web

Місяць: Квітень 2020 (page 1 of 12)

А що, невже стало хуже?

Дійсно, адже при ПП було так “погано”: доходи зростали, війна була десь далеко, “зубожилий нарід” їздив по світу, пенсії зростали, субсідії монетизировались. “Барига” робив цілодобово, шукаючи допомогу, сивів і старів на очах, віддавав своє раді країни. Нарід “віддячив” сповна.

Знову будуть нові ліца

Це ганьба, ну що зробити якщо у патріотів України немає гарного дядька Коломойського, неможливо пробитися на телебачення, неможливо назбирати колосальні суми щоб хоч брати участь у місцевих виборах, тому мусимо терпіти цих виродків яких обирають довірливі люди.

Порошенку треба сказати , дякуємо За Супрун

Уляна Супрун

Вчора українці мали можливість переглянути сповнений пафосу і драматичної музики фільм про рік президентства Володимира Зеленського. Дякую, дуже дякую за це кіно. Ми переконалися, що президенту недостатньо року, аби розібратися у реаліях системи охорони здоров’я України і змісті медичної реформи.

Нижче — кілька моїх найбільш улюблених тез Зеленського:

🐸 “Я думаю, ви розумієте, що нам дісталась у спадок далеко не ідеальна медицина. І зараз дуже багато питань до медичної реформи”.

➡ Так, дійсно. Нам дісталась у спадок стара совєцька медична система, у якій десятиліттями декларативно проголошувалося здоров’я громадян найвищою цінністю держави. Натомість в реальності ця система стала плацдармом для збагачення визначених каст видатних лікарів, медичних феодалів та фармацевтичної мафії. І аж ніяк не ставила на перше місце реальну турботу про здоров’я і життя громадян.

Read more

Була собі царська росія. Це була хвора держава.

Гаразд. Вдамося до образного мислення. Можливо, для когось воно буде більш зрозумілим.

Була собі царська Росія. Це була хвора держава. Вона хворіла на слонову болячку імперської величі, вірус корупції та ракову пухлину одвічного моskoвитського головотяпства. Довгий час вона намагалася лікувати симптоми, а не самі хвороби, а тому була приречена на загибель. І, коли вона підчепила гостре запалення Першої світової війни, то не витримала і загнулася.

Read more

Фото дня

Так народ зустрічає справжнього лідера!!!

За Зе не вийде жодна людина, навіть ті, хто за нього рвав глотку!!!

Раніше в тренді було “П’ятирічку за три роки”… А тепер…

Євген Магда

Раніше в тренді було “П’ятирічку за три роки”… А тепер…

Рік за 11 місяців

Володимир Зеленський працює преЗЕдентом лише 11 місяців, тому певний часовий лаг ще має…

Але за головними напрямами підсумки можна підвести вже сьогодні:

– Війна на Донбасі – триває, кількість загиблих та поранених українських військовослужбовцях виросла, порівняно з попереднім роком, відведення сил на трьох ділянках не стало панацеєю.

– Обмін полоненими – кожен з трьох обмінів був мутним. У вересні 2019 року дозволили включити до обміну наших моряків, яких мали звільнити за рішення Гаазького трибуналу з морського права, у квітні 2020 року в Україну з ОРДЛО забрали кількох кримінальних злочинців

Read more

Консєржка з Оболоні)

Таня Адамс

Восхитительную беседу услышала, пока выносила мусор.
По двору идет мужичок такой, жизнью покусаный и молью побитый. Бабушка таких называла “миршаве чувирло”.

Идёт и орёт:
– Пидорасы!!! Пидорасы!!!!! До чего страну довели!!!
Выскочила консьержка:
– Сашка, чё орёшь? Шо случилось?!

Сашка свой вопль про пидорасов обратил непосредственно в консьержку и повторил, вращая глазами, кагбэ олицетворяя ненависть к пидорасам.
Консьержка поддержала порыв сашкиной души и сообщила, что пидорасы всех обманули, проникли обманом во власть и теперь жируют за счёт простого нарида типа Сашки и консьержки. Пенсию получила вот на днях и уже нет ее!

На что Сашка подошёл поближе, сделал сочувствующее ебальце и сказал, словно боженька молвил:
– Ну ладно я. Потомственный алкоголик и тунеядец. Я ж букварь во втором классе скурил, мать! Но ты, интеллигентная баба! С прической! Вот как ты допустила?! Сука ты…

И ушел, выкрикивая про пидорасов и грозя небу кулаком.

#будни_Оболони