різноманітний, цікавий і не цікавий web

Місяць: Червень 2020 (page 1 of 3)

Аве,Кривавий

Вже можна публічно говорити те, чому ми радіємо останні тижні . К Пастор 🙂 повертається!
О. Турчинов очолив виборчий штаб « Європейської Солідарності» . Ставимо перед собою шляхетну мету : об‘єднати всі здорові , демократичні, проукраїнські і проєвропейські сили , зупинити реванш, не дати жодного шансу п’ятій колоні Кремля на місцевих виборах. « Європейська Солідарність» оновлюється, за рік в жорсткій опозиції ми позбавилися баласту і пристосуванців, ми не дамо жодного шансу і тим хитромудрим, що «згадали « про партію напередодні місцевих виборів. Ми відкриті для всіх ідеологічних, ідейних, справжніх, патріотичних, розумних, проєвропейських, опозиційних. Закликаємо до об’єднання всі проукраїнські політичні партії і сили навколо великої і важливо мети : збереження України, захист її від дилетантів і зрадників.

Iryna Gerashchenko

Яка чудова новина зранку!

Олександр Турчинов

Час, коли я не працюю в парламенті або на державних посадах, я завжди використовую, щоб займатися наукою, писати книжки, досліджувати біблійні тексти, проповідувати в церкві, жити спокійним і цікавим життям. Я намагаюся уникати публічності, яка вносить дискомфорт у життя нормальної людини. Але мені боляче спостерігати, як країна, яка ще з минулого року була штучно загнана в кризову парадигму, неухильно наближається до соціально-економічної катастрофи.

Мені боляче спостерігати, як національна безпека і оборона, яким я присвятив частину свого життя, знову стають далеко не першим пріоритетом держави, що в умовах війни неприпустимо.
Read more

Народна творчість

“ЗАСРАНЦІ”…(далекобійники відповіли Зеленському віршем)…

Уже шоста!.. Рано-вранці
Пробудилися “ЗАСРАНЦІ”.
Хтось із термоса п’є каву,
Хтось сорочку пере браво.

Хтось запарює “Мівіну”,
А хтось спить, бо цілу зміну
Він крутив свою “баранку”
І заснув вже , майже, зранку.

Хтось завівсь й почав “гарчати”
Й не дає йому поспати.
Хтось “сидить” ще у смартфоні,
Хтось згадав село і коні…

Ще хтось масло провіряє,
А хтось шину ще качає.
Хтось – у Польщі…Без грошей…
Вже й забув своїх дітей…

Хтось в Голландії…Один…
Народився в нього син
Та границі всі закриті!..
Як додому тут пробитись?

…Є “ЗАСРАНЦІ” й в Україні!
Хтось везе нам м’ясо нині,
Хтось везе на млин зерно,
Хтось – горілку і вино.

В когось – “фура” ліків повна,
В когось – шкіри є і вовна.
В когось – свіжий хліб з пекарні,
В когось – “ШВЛ” – в лікарні.

Хтось на “Мерсі”, на “Івеко”
Й на “Камазі” їде дехто.
Й на “Зілу” і на “Газелі”
Везе “хавчик” у оселі…

Ой ! Забув!.. Є ще “засранці”!..
Прокидаються теж вранці
І “кавусік” п’ють всі теж,
Бо чекає вже кортеж.

На тих, в “фурах”, їм начхати
Треба в офіс поспішати.
Треба зняти ще “відосік”,
А що дальше? – Мені – пофіґ!

Повінь?.. – Пофіґ! Вибух?.. – Пофіґ!
В нас новий є вертольотик.
Летимо на стадіон,
Там, де штучний є газон…

У Карпати?.. – Не летіти!
Не такі якісь там діти.
Живуть майже просто неба.
Нам таких дітей не треба!

Тож найкраще – у Херсон?
Там відкриєм стадіон.
– Знаю, може це й “дєбєльно”,
Та сосна там – корабєльна!..
…………………………………………..
…Я сказав все, що хотів,
Не вживав тут зайвих слів.
Спати йду…Прокинусь вранці.
Що ж, ТРИМАЙМОСЯ, “ЗАСРАНЦІ”!!!
Михайло Цепінь, 25.06.2020р.

Жінки

Понеділок:
Знайшла ножиці. Підстригла всіх ляльок налисо. І трьох ведмедиків. Зайцю відрізала хвіст і вуха. І очі видерла зайцю, і кишки видерла. Вирізала в шторах сніжинки. Втомилася. Ех, де мої два рочки, могла 24 години на добу квартиру трощити. Старію.

Вівторок:
Сперла зі столу виховательки в дитсадку ножиці. Під час сонгодини підстригла всім чубчика, крім Людки. Терпіти не можу Людку, нехай страшна ходить.

Середа
Тато кричав, мама кричала, бабуся кричала на них, дідусь реготав до гикавки. Самі винні, виховувати треба нормально.
Підрівняла дідові вуса, поки він дрімав перед теликом. Правда з одного боку майже геть постригла, а не треба було так хропіти, дитина і так нервова вже.

Четвер
Прямо на дитячому майданчику підручними засобами вистригла скроню молодшому братові. І брови з віями.
Брат був щасливий.
Шкода що у мене немає брата. Потім забрали чужого хлопчика, відібрали підручні засоби. Мама кричала, тато кричав, бабуся кричала на них, дідусь другий день регоче, дивлячись в дзеркало.

П’ятниця
З мене не спускають очей ні на хвилину. Дочекалася поки вранці на мене одягнуть комбез, сказала, що хочу какати. Вийшла з туалету оголена налисо.
Мама замість таксі замовила ящик вина, тато на ніч надів купальну шапочку вушанку, обмотав голову скотчем, сховав всі ножиці, забив двері спальні, але вранці все одно прокинувся лисим. Хе хе хе, спасибі дідові спецназівцю.

Субота
Вдома всі лисі і кричать. Дід регоче НЕ замовкаючи, переживаю за нього. Взяли за руки за ноги, затягли в таксі, повезли
до дитячого психолога. Встигла трошки почікати дядька-таксиста.
Психолог чогось попросила намалювати фломастерами мою сім’ю, але я просто намалювала їй нову зачіску. Прямо на психологові.

Неділя
Мені купили нових ляльок і ведмедиків. Купили перукарський набір і перуки. Моя лиса прекрасна сім’я, люблю вас. Отстригла дідові другий вус. Пробач, діду, це рефлекси, як у спецназу.)))

Зоя Ареф’єва

Коментар дня

За час правління Петру Порошенко я слідкувала за цінами на нафту, за озброєнням армії, вивчала як діють єкономічні санкції та як працює банківська реформа. Зараз гуглю, що таке корабельна сосна та айкоси… Дякую, блять, дуже дякую Вам 73% довбойобів за цей іспанський сором

Нові обличчя)

Віктор Уколов

Сьогоднішній затриманий на майже двомільйонному хабарі голова ОДА Кіровоградщини Андрій Балонь був призначений президентом Зеленським на посаду 11 листопада минулого року.
А тепер найцікавіше – цей 37-річний молодий чоловік до призначення працював СЛІДЧИМ і мабуть йому круто платили за розслідування, бо він мав:
Volkswagen Touareg, а його дружина – Jaguar XF.
(Наприклад, ми купити Touareg не змогли, бо він коштує 65-75 тис дол.)
А ще на листопад минулого року колишній слідчий тримав майже 281 тисячу гривень, 70 669 доларів та 7415 євро на банківських рахунках.


Після обрання Зеленський обіцяв привести НОВИХ політиків. Бачу що привів…

censor.net.ua

Обідня перерва

Anton Shvets

Скажите мне.

А в чем логика делать обед в банке одновременно для всего отделения? Еще и в то время, когда у всех людей тоже обед и появляется время в банк сходить? Тем более что сам банк периодически требует что-то показать.

В чем глубокий сакральный смысл? Менеджеры и кассиры не могут кушать по очереди? Им надо обязательно общаться между собой? Или в магазин вместе ходить? Они по одному не могут?

Я понимаю обед одновременный на заводе или в шахте. На техпроцессе нет лишних людей, либо все едят, либо все работают. Тут понятно.

В банке почти нигде, нет техпроцесса. Большинство действий требует одного менеджера.

Когда я работал в торговой конторе, менеджеры ели по очереди и всем было ок. Потому что нельзя проебать клиента. Потому что клиент это продажи. Потому что микроволновка одна и все равно все одновременно не поедят.

Люди которые хотят жить по строго нормированному графику, кушать ровно в 1300 и с нужным им числом людей, НЕ ДОЛЖНЫ РАБОТАТЬ В СФЕРЕ УСЛУГ. Хотите график – вам на завод. От гудка до гудка.

Очевидно, не?

Так почему в банковском отделении кушоть ходят всем отделением?

До шостої річниці.

До шостої річниці з дня запеклого бою 26.06 2020 р приурочується.

Ващук Ігор Олександрович
Навідник аеромобільно- десантного взводу 1-ї роти 95- ї окремої аеромобільної бригади.
Народився 19 червня 1994р у місті Овруч Житомирської обл. Після школи поступив в Малинський лісотехнічний коледж, який закінчив в 2013році. А вже з літа 2013року проходив військову службу в лавах збройних сил України.
З березня 2014 року ніс службу на блокпостах у Херсонській обл. на адміністративному кордоні з окупованою російськими військами Автономною республікою Крим.
З квітня 2014 року приймає активну участь в антитерористичній операції на Сході України. Цілий місяць під палючим сонцем на горі Карачун (це крейдяна гора де нема де сховатися) пережив пекло регулярних обстрілів з важкого озброєння вдень і вночі . Ми жителі Слов’янська через голови яких летіли снаряди і на очах падали підбиті вертольоти думали як там можна

вижити.

Read more

*Mother of God*!!!

Якщо ви раптом дивуєтеся тому цирку, що відбувається в країні – ось вам трохи реакцій на evidence-based дослідження стосовно 5G для @tokar_ua. @dedushkaa вже вилетів за отриманням гонорару від держдепу.