різноманітний, цікавий і не цікавий web

Місяць: Серпень 2020 (page 1 of 2)

“Значооооооооок! Покажи йому свій йобаний ЗНАЧООООООООООООК!!!!!!”

Broneslav Kolombo
З приводу вручення саплє чорного поясу карате згадалося:
******************************************************************
Офіцер з Управління по боротьбі з наркотиками приїхав до нас на ферму: “Я повинен провести інспекцію на предмет вирощування наркотиків”.
Я відповів: “Без проблем, тільки не ходіть в оте поле …”,


Офіцер прям вибухнув: “Містер, зі мною влада Федерального уряду!” він поліз в задню кишеню, дістав з нього значок і пхнув мені його в обличчя. “Бачиш цей йобаний значок!? Цей значок означає, що я можу ходити куди мені хочеться… На будь-якій землі! Без усяких питань або звітів !! Я зрозуміло висловлююсь? Ти зрозумів!?”.
Я ввічливо кивнув, вибачився і пішов у справах. Пару хвилин по тому я почув гучні крики, подивився і побачив, що офіцер біжить заради порятунку свого життя. І його наганяв здоровенний, старий, недоброзичливий бичара … З кожним кроком бик наганяв офіцера, і здавалося, той навряд чи встигне дістатися до безпечного місця.
Я кинув свої інструменти, підбіг до загрожі і закричав з усієї сили моїх легень: “Значооооооооок! Покажи йому свій йобаний ЗНАЧООООООООООООК!!!!!!”

Дурик! На дах бігом…

Helgi Sharp 

💥 КАК ТЕПЕРЬ ЖИТЬ?!
Не верю! Слёзы отчаяния мешают писать, клавиатура ускользает из-под рук, а земля из-под ног – неужели Офис простых решений фсё? А Лиза?!

Великий “реформатор” Михаил Карлсон Саакашвили быстренько “реформировал” Украину, поборол всех “барыг” и готовится перелететь на новую крышу? Он уже записал видеообращение на фоне Днепра, в котором заявил, что возвращается в Грузию.
До свиданья, Михо-сулугуни, возвращайся в свой сказочный лес? 👋

Достойний тред про білорусів

Про білорусів. Про культуру. Про Майдан і бацьку.
Міні-тред.👇
Від місця де я живу до кордону з Білоруссю три пісні в плеєрі. До найближчого пунку пропуску прибл. 28км. Напряму через ліс кілометрів 14. Тому знаю і бачу більше ніж, наприклад, умовний житель Вінниці чи Києва.


Так от. Всі роки після розвалу совка білоруси щодня, щонеділі, щомісяця приїздили за товарами. Наші їздили у Білорусь або у справах, або до родичів.
З появою Нової Пошти з’явилась можливість замовляти товари вже з усіх інтернет-магазинів України на відділення НП у нас в містечку де їх вже забирали білоруси.

Read more

Так от чому Рябошапка так рішуче зіскочив…

Так от чому Рябошапка так рішучє зіскочів – бо був в курсі ходу розслідування проти Коломойського і чим закінчится перебування в Зєко-манді.

Тепер знамените фото керівництва держави під головуванням міжнародного злочинця в кабінеті президента заграло новими фарбами.

Нам ще розкажуть про вплив “нікнейм Бєня” на Уряд, на ОП, на самого Зеленського – американські правоохоронці, не наші “на 100% маі люді”.

Так що – Валерія Гонтарева була права?

Крали гроші Приватбанку і відмивали по всьому світу?

І на них проплачували антидержавну пропаганду, утримували медіаскот з колективного “1+1”, “націоналістів” з “актівістами” та впарили населенню ” Слуґу народа”, щоби пограбувати по новій ще на 3 Приватбанки?

А головне питання – чи набрав незворотнього характеру процес продажу Коломойським нас Москві?

Бо все вказує на втілення цього плану: і повернення реваншистів на посади, і згортання євроінтеграції, і злягання СН з ОПЗЖ, і переслідування державницьких сил та військових тощо.

Та Коломойський цього і не приховував, “чєрєз 5 лєт ані забудут кровь” – сказав як висморкався, а нарід утерся, разом зі своєю ясновельможною прОклятою “елітою”.

Зрадники довбані, своїх мозгів нема, то нехай американці вправлять.

Валерій Прозапас