Taras Chornovil

Стосовно вчорашнього так званого привітання від зеленого недоумка. Ми ж його обговорюємо лише щодо форми. Надумався було щось написати про суть і зразу покинув цю марну затію. Нема там суті. Хоча й форми нема. У поередньому дописі задавався питанням: чому всі темні постаті так люблять демонструвати свою значимість на фоні дітей. А зараз ще один чисто психіатричний висновок. Воно ж спить і марить, щоб стати схожим на путіна. Йому плювати, що це кривавий кат, який убиває українців. То Порошенко у присутності Оланда й Меркель міг з-під лоба злісно дивитися на це пуйло та прямо сказати: “Перестань убивать украинцев!” та додати пару слів на зрозумілому для путіна жаргоні (саме так описав це Оланд). А для зеленського він і далі кумир. Він навіть коли раптом набирається “сміливості” й починає якісь сердиті фрази в бік РФії озвучувати, то це схоже на тон ображеної дитини, якій не приділили належної уваги.

Те саме сталося і з цим новорічним вітанням. Тут тільки шизофренія і нічого більше. Явні ознаки манії величі в стилі класичного пацієнта, який уявляє себе Наполеоном. Розумію, що сценарій і текст готували інші люди, але ж він їх правив під свої уподобання. Та й сценаристи вже давно зрозуміли, наскільки в цій звихнутій голівці клепки перемкнуло, тому й створили те, про що ця безнадійно хвора особина мріяла. Зробили антураж під урочисту ходу путіна через Кремлівський палац. Виглядало вкрай ущербно та огидно. Я вже мовчу, що сам образ кремлівського карлика, якого пробує копіювати наш недомірок, жодних позитивних почуттів не може викликати. Але тут він навіть ту кремлядь переплюнув у своїй вторинності.

Я спробував знайти для порівняння кадр із проходження путлєра сходами вздовж виставлених солдатів почесного караулу, щоб співставити обох мерзотників. І це виявилося не так уже й просто – оригінал, виявляється, не так часто влаштовує собі урочисті проходження в такому антуражі: інавгурація та ще якісь особливі протокольні заходи. Навіть цей кремлівський виродок не допускався до того, щоб виставити почесну варту задля зйомок новорічного вітання чи якогось іншого непротокольного заходу.

Read more