Архіви за місяць: Жовтень 2021

Ви переглядаєте архіви сайту за місяць.
  • Надання консультації та запис на вакцинацію від COVID-19 098 899 2349 – дзвонити з 9:00 по 13:00 (понеділок – п’ятниця)

Звернення директора КНП «Овруцький ЦПМСД» Олександра Шевчука щодо необхідності вакцинації

       В Україні триває вакцинація населення проти COVID -19. Разом із тим, щодня стрімко зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

       На сьогодні Центром ПМСД проведено майже 22 000 щеплень жителів Овруцької, Словечанської та Гладковицької територіальних громад. Зараз настав час вакцинуватися кожному, щоб зменшити вірогідність летальних випадків у зв’язку з ускладненнями захворювання на COVID – 19. У зв’язку щоденним збільшенням захворюваності на COVID -19 Житомирська область з 30.10.2021р. переходить до червоної зони. Цифра захворюваності на коронавірусну хворобу надзвичайно велика, тому кожен з нас має подбати про власне здоров’я, про безпеку своїх рідних та близьких. Сьогодні єдиним дієвим способом убезпечити себе від COVID -19 – пройти щеплення.

       Запевняю Вас, вакцинація – це безпечно. Пункти щеплень працюють у кожній громаді. Кожен громадянин може сам обрати якою вакциною вакцинуватися.

       Вакцинуйтеся, щоб врятувати життя! Дотримуйтесь протиепідемічних заходів! Будьте відповідальними!

Щеплення проводиться щоденно в районному будинку культури за адресою: м.Овруч, вулиця Тараса Шевченка,46 з 9 до 15 години, також працюють мобільні бригади, які виїжджають в організовані колективи та до маломобільного населення.

тел. для запису на вакцинацію

098 899 23 49

 

 

Директор КНП «Овруцький ЦПМСД»                                                    Олександр ШЕВЧУК

 

Шановні пацієнти!

Повідомляємо, що лікарі:  Караскевич Галина Михайлівна (лікар АЗПСМ №3 м. Овруч), Янкевич Іван Станіславович (лікар смт. Першотравневе) та Кривонос Тетяна Іванівна (лікар АЗПСМ №1 м. Овруч) звільнились, тому просимо переукласти декларацію з будь яким іншим лікарем.