Архіви за місяць: Лютий 2022

Ви переглядаєте архіви сайту за місяць.
  • Надання консультації та запис на вакцинацію від COVID-19 098 899 2349 – дзвонити з 9:00 по 13:00 (понеділок – п’ятниця)

21 лютого – Міжнародний день фельдшера

21 лютого – Міжнародний день ФЕЛЬДШЕРА! Фельдшер – це фахівець, який надає першу медичну допомогу, рятує людей, береже їх здоров’я, а часом стає ангелом хранителем.

 

 

 

Вітаємо фельдшерів з професійним святом.

Дякуємо за вашу працю, любов до професії, знання і досвід!

Бажаємо міцного здоров’я, сімейного благополуччя, сил і терпіння в вашій нелегкій роботі, професійного зростання!

Нехай життя дарує щасливі моменти і приємні спогади, розуміння і вдячність людей.

З повагою адміністрація КНП “Овруцький ЦПМСД”

КНП “Овруцький ЦПМСД” інформує своїх задекларованих пацієнтів 

Станом на 17 лютого 2022 року в  амбулаторіях доступний  абсолютно безкоштовно препарат для екстреного застосування при коронавірусній інфекції (COVID-19) “МОЛНУПІРАВІР”. Препарат зареєстрований в Україні (реєстраційне посвідчення № UA/19184/01/01 від 26.01.2022).

️Призначити і видати препарат може лише СІМЕЙНИЙ ЛІКАР. Також лікар надасть вам всю необхідну інформацію з його використання.

Інформаційний листок пацієнта по застосуванню МОЛНУПІРАВІРУ можна закачати ось тут https://drive.google.com/file/d/1wB0Kl3L5pFgcEqUlHhEfSnyWrY5S2qVJ/view?usp=sharing

Показання:

Лікування дорослих з коронавірусною хворобою 2019 (COVID-19) легкого та середнього ступеня тяжкості з позитивними результатами прямого тестування на вірус SARS-CoV-2, які мають високий ризик прогресування до тяжкої форми COVID-19, включаючи госпіталізацію або летальний наслідок (пацієнтам з тяжкими, тривалими (хронічними) захворюваннями, такими як наприклад захворювання серця, захворювання легень і цукровий діабет, які піддаються підвищеному ризику госпіталізації через COVID-19).

Кампанія зі щеплення від поліо. Що потрібно знати батькам?

У відповідь на спалах поліомієліту в Україні організована кампанія зі щеплення дітей, які пропустили (або не зробили взагалі) вакцинацію, передбачену Національним календарем профілактичних щеплень.

Через низький рівень охоплення щепленнями поліовірус циркулює в країні й загрожує можливою появою невиліковного паралічу у невакцинованої або не повністю вакцинованої дитини. Хто це буде – передбачити неможливо, проте захист від таких наслідків хвороби є. І це – вакцинація проти поліо. Читати Далі →