Архіви за місяць: Травень 2022

Ви переглядаєте архіви сайту за місяць.
  • Надання консультації та запис на вакцинацію від COVID-19 098 899 2349 – дзвонити з 9:00 по 13:00 (понеділок – п’ятниця)

19 травня – Всесвітній День сімейного лікаря

Шановні сімейні лікарі

     З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря вітаємо всіх лікарів загальної практики – сімейної медицини з професійним святом!

     Сімейний лікар – це людина, яка день за днем допомагає кожній нашій родині залишатися здоровими та жити повноцінним життям. Особливо помітна їхня праця у цей складний час для кожного. Сімейні лікарі першими приходять на допомогу, роблять все від них залежне, аби кожен неодмінно отримав медичну допомогу.

     Тому щиро вдячні вам за самовіддану жертовну працю, за порятунок людських життів! Високо цінуємо ваш професіоналізм, доброту, чуйність та відданість. Бажаємо вам міцного здоров’я та особистого щастя!

 

З повагою, адміністрація Центру ПМСД!!!

Вітаємо Вас з професійним святом, з днем медичної сестри! Ця професія нелегка і важка. Саме тому хочемо, що б у Вас було багато терпіння, сил, міцного і непохилого духу. Медичні сестри – це люди з відкритою душею і з щирим бажанням допомогти. Саме тому ви так цінні і незамінні, особливо в цей нелегкий час. Завдяки вашому професіоналізму та чуйності, наші захисники отримуються кваліфіковану допомогу. Так нехай всі Ваші старання і вміння Вам віддадуться! Бажаємо Вам завжди мирного неба та перемоги.

Адміністрація Центру ПМСД!