КНП “Овруцький ЦПМСД” інформує своїх задекларованих пацієнтів

Станом на 17 лютого 2022 року в  амбулаторіях доступний  абсолютно безкоштовно препарат для екстреного застосування при коронавірусній інфекції (COVID-19) “МОЛНУПІРАВІР”. Препарат зареєстрований в Україні (реєстраційне посвідчення № UA/19184/01/01 від 26.01.2022).

️Призначити і видати препарат може лише СІМЕЙНИЙ ЛІКАР. Також лікар надасть вам всю необхідну інформацію з його використання.

Інформаційний листок пацієнта по застосуванню МОЛНУПІРАВІРУ можна закачати ось тут https://drive.google.com/file/d/1wB0Kl3L5pFgcEqUlHhEfSnyWrY5S2qVJ/view?usp=sharing

Показання:

Лікування дорослих з коронавірусною хворобою 2019 (COVID-19) легкого та середнього ступеня тяжкості з позитивними результатами прямого тестування на вірус SARS-CoV-2, які мають високий ризик прогресування до тяжкої форми COVID-19, включаючи госпіталізацію або летальний наслідок (пацієнтам з тяжкими, тривалими (хронічними) захворюваннями, такими як наприклад захворювання серця, захворювання легень і цукровий діабет, які піддаються підвищеному ризику госпіталізації через COVID-19).