Архіви категорії: Без категорії

  • Надання консультації та запис на вакцинацію від COVID-19 098 899 2349 – дзвонити з 9:00 по 13:00 (понеділок – п’ятниця)

Коли надходить повідомлення про смерть українських захисників- це велике горе та біль для кожного з нас.

Сумна звістка прийшла в наш колектив.

У бою 01.06.2022 року проти рашистських агресорів біля населеного пункту Новолуганське Донецької області загинув працівник нашої установи – Левківський Ярослав Станіславович. Ярослав з січня місяця 2020 року проходив військову службу за контрактом в ЗСУ у військовій частині А0409 на посаді командира гранатометного взводу. В свої 26 років віддав життя захищаючи наш спокій та незалежність України.

Словами не передати той біль, який відчуває весь колектив. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким нашого загиблого земляка. Вічна та світла пам’ять хороброму воїну, що залишився вірним військовій присязі та поліг за рідну землю.

 

Колектив КНП «Овруцький ЦПМСД»

Директор Шевчук Олександр Іванович.

19 травня – Всесвітній День сімейного лікаря

Шановні сімейні лікарі

     З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря вітаємо всіх лікарів загальної практики – сімейної медицини з професійним святом!

     Сімейний лікар – це людина, яка день за днем допомагає кожній нашій родині залишатися здоровими та жити повноцінним життям. Особливо помітна їхня праця у цей складний час для кожного. Сімейні лікарі першими приходять на допомогу, роблять все від них залежне, аби кожен неодмінно отримав медичну допомогу.

     Тому щиро вдячні вам за самовіддану жертовну працю, за порятунок людських життів! Високо цінуємо ваш професіоналізм, доброту, чуйність та відданість. Бажаємо вам міцного здоров’я та особистого щастя!

 

З повагою, адміністрація Центру ПМСД!!!

Вітаємо Вас з професійним святом, з днем медичної сестри! Ця професія нелегка і важка. Саме тому хочемо, що б у Вас було багато терпіння, сил, міцного і непохилого духу. Медичні сестри – це люди з відкритою душею і з щирим бажанням допомогти. Саме тому ви так цінні і незамінні, особливо в цей нелегкий час. Завдяки вашому професіоналізму та чуйності, наші захисники отримуються кваліфіковану допомогу. Так нехай всі Ваші старання і вміння Вам віддадуться! Бажаємо Вам завжди мирного неба та перемоги.

Адміністрація Центру ПМСД!

Шановні пацієнти!

У зв’язку із звільненням  лікаря – педіатра Сальміярової Наталії Олександрівни, просимо Вас терміново звернутися до КНП «Овруцький ЦПМСД» для перезаключення декларації з іншим лікарем.

Надаємо мобільні номери лікарів з якими можливо заключити декларацію:

  • Гуз Валентина Василівна – 097 822 71 50
  • Пашко Галина Андріївна – 067 901 78 98
  • Якимечко Олеся Василівна – 096 655 97 68
  • Сичевська Лариса Павлівна – 068 334 59 40
  • Кончаківський Василь Йосипович – 098 226 30 07

Хімічна атака: як розпізнати та діяти, щоб врятувати життя. Порядок дій у разі хімічної небезпеки

В умовах війни важливо розуміти алгоритм дій у разі різних надзвичайних ситуацій. Одна з таких – хімічна аварія може трапитися на режимних об’єктах або об’єктах інфраструктури як у мирний час, так і під час бойових дій.

Читати Далі →

21 лютого – Міжнародний день фельдшера

21 лютого – Міжнародний день ФЕЛЬДШЕРА! Фельдшер – це фахівець, який надає першу медичну допомогу, рятує людей, береже їх здоров’я, а часом стає ангелом хранителем.

 

 

 

Вітаємо фельдшерів з професійним святом.

Дякуємо за вашу працю, любов до професії, знання і досвід!

Бажаємо міцного здоров’я, сімейного благополуччя, сил і терпіння в вашій нелегкій роботі, професійного зростання!

Нехай життя дарує щасливі моменти і приємні спогади, розуміння і вдячність людей.

З повагою адміністрація КНП “Овруцький ЦПМСД”

КНП “Овруцький ЦПМСД” інформує своїх задекларованих пацієнтів 

Станом на 17 лютого 2022 року в  амбулаторіях доступний  абсолютно безкоштовно препарат для екстреного застосування при коронавірусній інфекції (COVID-19) “МОЛНУПІРАВІР”. Препарат зареєстрований в Україні (реєстраційне посвідчення № UA/19184/01/01 від 26.01.2022).

️Призначити і видати препарат може лише СІМЕЙНИЙ ЛІКАР. Також лікар надасть вам всю необхідну інформацію з його використання.

Інформаційний листок пацієнта по застосуванню МОЛНУПІРАВІРУ можна закачати ось тут https://drive.google.com/file/d/1wB0Kl3L5pFgcEqUlHhEfSnyWrY5S2qVJ/view?usp=sharing

Показання:

Лікування дорослих з коронавірусною хворобою 2019 (COVID-19) легкого та середнього ступеня тяжкості з позитивними результатами прямого тестування на вірус SARS-CoV-2, які мають високий ризик прогресування до тяжкої форми COVID-19, включаючи госпіталізацію або летальний наслідок (пацієнтам з тяжкими, тривалими (хронічними) захворюваннями, такими як наприклад захворювання серця, захворювання легень і цукровий діабет, які піддаються підвищеному ризику госпіталізації через COVID-19).

Кампанія зі щеплення від поліо. Що потрібно знати батькам?

У відповідь на спалах поліомієліту в Україні організована кампанія зі щеплення дітей, які пропустили (або не зробили взагалі) вакцинацію, передбачену Національним календарем профілактичних щеплень.

Через низький рівень охоплення щепленнями поліовірус циркулює в країні й загрожує можливою появою невиліковного паралічу у невакцинованої або не повністю вакцинованої дитини. Хто це буде – передбачити неможливо, проте захист від таких наслідків хвороби є. І це – вакцинація проти поліо. Читати Далі →

Інформація про Програму Президента України – надання допомоги “єПідтримка” (виплати по 1000 грн)

Президентом України оголошено Програму підтримки легального бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, шляхом стимулювання попиту серед громадян (далі – Програма).

Попередньо Програмою передбачатиметься надання державою підтримки в розмірі 1 000 гривень повнолітнім громадянам. За ці кошти громадяни зможуть придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей або купити квитки для мандрівок усередині країни – на внутрішні авіа- та залізничні рейси.

Обов’язковою вимогою участі громадян у Програмі є наявність т.з. «зеленого сертифікату», підтвердженого у мобільному застосунку Дія.

Взяти участь у Програмі на першому етапі можна буде через мобільний застосунок Дія.

Читати Далі →